čtvrtek 12. září 2013

Náhrdelníky Ebay

Protože se mi zalíbil výrazný peříčkový náhrdelník, který jsem vyhrála v giveaway, začala jsem prohledávat Ebay abych našla další barvy, nebo další podobné náhrdelníky.. A našla jsem tam tolik zajímavých věcí, že se s Vámi o ně musím podělit. :)
(Každý obrázek funguje jako odkaz na náhrdelník)

 • Jako první jsem našla svůj náhrdelník v několika dalších barvičkách a nejspíše si pořídím ještě tuhle výraznou růžovou :)

 • Zlatý ostnatý náhrdelník:

 • Neonový náhrdelník se střapci:
   
 • Další neonové:


 • A ještě pár dalších:A co Vy? Líbí se Vám taky výrazné náhrdelníky, nebo raději zůstáváte u jednoduchých řetízků? :)

9 komentářů:

 1. ty neonové mám, kromě č.2, všechny a jsou fajn, nosím k černým a šedým oufitům. A jeden mě vyšel vždycky tak na 40Kč. Ebay je král šperků :-) Akorát ty peříčkoé mi přišly polámané a zničené:-/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jů, tak to umíš dobře hledat :) Sama taky prohledávám aukce a doufám, že se mi nějaké podaří vyhrát takhle levně :) Akorát ty peříčkové se teda teď trošku bojím objednat :P

   Vymazat
 2. Taká škoda že neviem objednávať z ebay :( Pekné sú ;)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Když jsem poprvé viděla jak levné tam všechno je, hoodně rychle jsem se to naučila :D Třeba to taky zkus, stačí mít možnost platby kartou přes internet..

   Vymazat
 3. nej je ten peříčkový a pak ten perlový <3

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jj, ten perlový si umím dost dobře představit třeba k nějakým jednoduchým "malým černým" šatům :) To musí vypadat luxusně :))

   Vymazat
 4. Beautiful!

  xoxo

  http://estilohedonico.blogspot.pt/

  OdpovědětVymazat